Inne wiaty

W Omega Partner posiadamy w ofercie także wiaty specjalne. Jako producent wiat z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować wiele różnych wiat zgodnie z wymaganiami klientów. Wśród naszych specjalnych wiat znajdziesz między innymi szklarnie czy też ambony myśliwskie.  Produkujemy wiaty o dowolnych rozmiarach i w dowolnych kolorach. Zapraszamy do poznania naszej oferty i kontaktu, abyśmy mogli przygotować indywidualną wycenę.

Specyfikacja standardowych modeli:

  • konstrukcja stalowa w zależności od wyboru klienta może być ocynkowana, pomalowana proszkowo lub ocynkowana i pomalowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL;

  • dach wiaty może być jedno lub dwuspadowy, bądź łukowy;

  • materiały z jakich produkujemy wiaty: stal, szkło hartowane, poliwęglan komorowy, elementy drewniane;

GALERIA WIAT

Wiata rekreacyjna

Wiata rekreacyjna, wraz z towarzyszącymi obiektami małej architektury. Ławka i stół z zastosowaniem drewna, i metalu. Idealnie wkomponowuje się w przestrzeń miasta, na ścieżkach rowerowych, oraz spacerujących. Będzie ciekawą wizytówką miasta, a także miejscem spokoju i rekreacji. Oprócz samej wiaty rowerowej produkujemy również ławki, oraz stoły z wykorzystaniem metalu i drewna, które razem z wiatą rekreacyjną stanowią spójną architekturę.

Ambona myśliwska

Jakiś czas temu nasza firma zasponsorowała ambonę myśliwską dla Koła Łowieckiego Szarak nr 3 w Strzyżewicach. Potężna konstrukcja stalowa w ocynku ogniowym, z wykorzystaniem desek drewnianych oraz poliwęglanu komorowego na dachu i kraty pomostowej wema na przedsionek. Ciekawa realizacja zgodnie ze wskazówkami Koła i naszym doświadczeniem.

Wiata dla kierowców

Ciekawy projekt wg zamysłu klienta. Wiata przygotowana została dla kierowców odpoczywających podczas załadunków i rozładunków, chwila na zaczerpnięcie świeżego powietrza jest bardzo ważna. A jak wiadomo pogoda jest bardzo zmienna, dlatego klient stworzył z naszą pomocą na swoim terenie kilka wiat dedykowanych kierowcom.

Szklarnia

Znany wcześniej projekt. Szklarnia posiada dach pokryty poliwęglanem komorowym bezbarwnym, a ściany wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Szklarnia wyposażona jest w drzwi oraz okienka do wentylacji. Więcej o naszym modelu szklarni przeczytasz tutaj.

Omega Partner - polski producent wiat

Wiaty montujemy na przygotowanych podłożach i dowozimy na terenie całego kraju i poza nim!

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym czy blachą oraz drewnem. Wiaty możemy dostosować do Twoich potrzeb.

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

drewno

DREWNO

Kolor ma znaczenie!

Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

GALERIA WIAT SPECJALNYCH

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.