W Omega Partner codziennie zajmujemy się nie tylko produkcją różnego rodzaju wiat, ale także dostarczaniem i montażem naszych wiat na terenie całego kraju. Zobaczcie nasze najnowsze realizacje, a w zasadzie niewielką część naszych realizacji, które ukończyliśmy na przestrzeni kilku ostatnich tygodni.

Końcówka lata to w dalszym ciągu świetny czas na inwestycje w infrastrukturę sportową. Jednym z niezbędnych elementów na boiskach piłkarskich są wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych i sztabu szkoleniowego.

W ostatnim czasie mieliśmy okazję zrealizować kilka projektów wiat dla zawodników. A nasze najciekawsze zlecenie tego typu w tym roku również dotyczyło wiaty dla zawodników. Otóż nasze wiaty stanęły w Hotelu Remes Sport & Spa w Opalenicy, w którym do Euro 2020 przygotowywała się piłkarska reprezentacja Polski. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Wiaty dla zawodników

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokładnie taki sam model wiaty stanął przy twoim boisku. Właśnie dowieźliśmy na miejsce docelowe dwie tego typu wiaty: jedną dla drużyny gospodarzy, a drugą dla drużyny gości. Obie wiaty mogą pomieścić do 10 osób.

To standardowy model wiaty dla zawodników, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy wyprodukowali dla Ciebie indywidualny model. Ostatnio zrealizowaliśmy wiatę stadionową dla 12 osób.

Naturalnie podczas meczów liczy się nie tylko komfort zawodników, ale także kibiców. W tym celu można zamówić u nas różnej wielkości trybuny stadionowe. Jedna z naszych najnowszych realizacji to trybuna czterorzędowa, z 12. miejscami siedzącymi w 3 rzędach oraz 14. miejscami w ostatnim rzędzie.

Palarnie

Zbliżająca się jesień to także dobry czas, aby zatroszczyć się o pracowników, którzy wychodzą poza zakład na przerwę na papierosa. Pogoda będzie coraz bardziej kapryśna, czekają nas deszczowe i wietrzne dni. Doskonałym rozwiązaniem jest stworzenie pracownikom komfortowego miejsca do spędzenia przerwy papierosowej. W naszej ofercie znajduje się kilka różnych modeli wiat palarni, dzięki czemu bez problemu dopasujesz model do swoich potrzeb. Oto nasze najnowsze realizacje palarni.

Zapraszamy do poznania szczegółowych informacji o naszych wiatach palarniach i wiatach dla zawodników rezerwowych, a także do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych wiat.