Na rynku produkcji wiat i trybun działamy już od wielu lat. W Omega Partner specjalizujemy się w produkcji wiat stalowych oraz wiat i trybun łączących metal z tworzywami sztucznymi, takimi jak poliwęglany. W naszych produktach wykorzystujemy także aluminium oraz różnej grubości szkło.

Nasze najbardziej popularne wiaty posiadają konstrukcję z profili stalowych, malowanych farbą poliuretanową na dowolny kolor z palety RAL. Ale mogą być również ocynkowane ogniowo, pomalowane proszkowo, obite poliwęglanem komorowym, poliwęglanem litym lub blachą trapezową.

Wszystko zależy od Twoich preferencji oraz potrzeb. Jeśli nie jesteś pewien, na jaką wiatę powinieneś się zdecydować, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy ci podjąć najlepszą decyzję.

Nowa Omega Partner

Zależy nam, aby nasze produkty odznaczały się wysoką trwałością, a jednocześnie były estetyczne i funkcjonalne. Właśnie dlatego nieustannie śledzimy trendy oraz rynkowe nowości. Cały czas dbamy o to, aby w naszej ofercie pojawiały się nowe produkty i nowe rozwiązania.

Kierując się tym samym podejściem uznaliśmy, że to najwyższy czas, aby nasza firmowa strona internetowa również przeszła modernizację. Chcieliśmy, aby stała się bardziej czytelna i funkcjonalna. Mamy nadzieję, że nam się to udało.

Zmieniając stronę internetową postanowiliśmy odświeżyć cały wizerunek firmy. Stworzyliśmy więc nowe logo i wszystkie elementy komunikacji marki, takie jak wizytówki, czy okleiny na firmowych samochodach. Od jakiegoś czasu możecie już je spotkać na drogach całej Polski.

Ta sama jakość

Choć tak wiele się zmieniło, to jedno pozostało bez zmian. Wszystkie nasze produkty to gwarancja najwyższej jakości, estetyki oraz konkurencyjna cena i błyskawiczna realizacja na terenie całego kraju. Nowa Omega Partner – ta sama jakość.

Zapewniamy nie tylko transport naszych produktów, ale także ich montaż. Zarówno we wcześniej przygotowanych lokalizacjach, jak i kompleksowe postawienie wiaty lub trybuny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze przykładowe wiaty i trybuny oraz zrealizowane projekty możesz zobaczyć w galeriach ze zdjęciami na podstronach poszczególnych produktów w naszej ofercie.

Jeśli nie znajdziesz w niej wiaty, która spełnia twoje oczekiwania lub wymagania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zrealizować wiele niestandardowych projektów na indywidualne zamówienie.