W Omega Partner uważnie wsłuchujemy się w głos naszych klientów i cały czas wprowadzamy do naszej oferty nowe modele wiat, które odpowiadają na potrzeby nie tylko naszych najbardziej wymagających klientów, ale przede wszystkim użytkowników naszych wiat.

W ostatnim czasie nasza oferta wzbogaciła się o cztery nowe produkty. Są to palarnie: ECO oraz Omega 5, a także nowy typ stojaka rowerowego: sport oraz nowa wiata rowerowa LUX. Poznajcie nasze nowości nieco bliżej.

Wiata palarnia ECO

Wiata palarnia ECO to uniwersalny model który sprawdzi się zarówno na terenie zakładów pracy, jak i w miejscach publicznych, np. przy centrach handlowych. Dach palarni ECO wykonany jest z blachy trapezowej, a do produkcji ścianek użyliśmy szkła hartowanego o grubości 8 mm. Zobaczcie jak prezentuje się palarnia ECO. Zapraszamy do poznania wszystkich modeli naszych palarni oraz kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wiata palarnia Omega 5

Omega 5 to kolejny model z naszej kultowej serii palarni Omega. Dach wykonany jest z blachy trapezowej, a ściany w zależności od potrzeb klienta możemy wykonać albo z poliwęglanu komorowego lub szkła hartowanego. W standardowej wersji palarni nie ma ławki, jest kosz z popielniczką. Ławkę można zamówić dodatkowo. Wiata posiada wejście o szerokości 100 cm. Jej wymiary całkowite możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Nie wiesz, jak duża powinna być Twoja palarnia? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy dobrać Ci odpowiedni rozmiar palarni.

Wiata na rowery LUX

Wiata na rowery LUX to model, który możemy wyprodukować w różnych rozmiarach. Szerokość wiaty jest stała i wynosi 2,23 m, natomiast długość może być dowolna – w zależności od potrzeb. Dach wiaty rowerowej LUX możemy pokryć poliwęglanem komorowym lub blachą trapezową, a ściany wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości 5 mm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych wiat. Zapraszamy także do poznania wszystkich modeli naszych wiat na rowery.

Stojak rowerowy Sport

Każda wiata rowerowa powinna być zaopatrzona w stojaki rowerowe. W naszej ofercie znajdziesz różne modele stojaków rowerowych, a najnowszym dodatkiem do niej jest stojak rowerowy sport. Stojak jest ocynkowany ogniowo i możemy wyprodukować go z dowolną ilością stanowisk na rowery, w zależności od potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!