W ostatnich dniach oficjalnie uruchomiliśmy nasz nowy zakład w Kłodzie. Zapraszamy do skorzystania z usługi plazmowego cięcia blachy.

Istnieje wiele sposobów cięcia grubej blachy stalowej i aluminiowej. Każdy z nich ma inne zalety i wady i nadaje się lepiej do innego rodzaju blachy. Niektóre metody można łatwo zastosować w automatyzacji, a niektóre się do tego nie nadają. Pewne sposoby są szybkie, a inne wolne. Niektóre są dokładne, a inne nie.

W naszym nowym zakładzie w Kłodzie (adres to Kłoda 8, 64-130 Rydzyna) oferujemy cięcie plazmowe blachy stalowej i aluminiowej oraz wycinanie dowolnych elementów do grubości 16 mm maszyną Spark 1.

Cięcie plazmowe

Cięcie plazmowe to doskonały sposób cięcia blachy stalowej i aluminiowej. Przede wszystkim cięcie łukiem plazmowym jest szybsze niż cięcie tlenowe, a ze względu na niewielką grubość blachy zapewnia dobrej jakości krawędzie.

Cięcie plazmowe wyróżnia się od innych metod cięcia blachy także bardzo wysoką precyzją cięcia. Ta właściwość tej metody sprawia, że doskonale sprawdza się podczas precyzyjnej obróbki blachy.

Cięcie plazmowe to na przykład doskonały sposób do wycinania skomplikowanych kształtów lub nietypowych wymiarów.

A co bardzo ważne, precyzja nie powoduje spowolnienia procesu cięcia. Przy pomocy cięcia plazmowego można osiągnąć rezultaty nawet 7 razy szybciej niż podczas cięcia innymi metodami.

Spark1 to maszyna, która swoją konstrukcją całkowicie odbiega od pozostałych przecinarek termicznych. Jej nietuzinkowa budowa oparta na jednostronnym, wzmocnionym układzie jezdnym, pozwala na swobodny dostęp do stołu roboczego z trzech stron urządzenia. W ten sposób możemy swobodnie kontrolować proces cięcia na całej długości obszaru roboczego.

Zapraszamy do skorzystania z usługi plazmowego cięcia blachy oraz wycinania dowolnych elementów do grubości 16 mm – skontaktuj się z nami!

Plazmowe cięcie blachy stalowej i aluminiowej

W naszym zakładzie w Kłodzie oferujemy cięcie plazmowe blachy stalowej i aluminiowej oraz wycinanie dowolnych elementów - do grubości 16 mm maszyną Spark 1. Zobaczcie Spark 1 w akcji! Zapraszamy > Kłoda 8, 64-130 Rydzyna!

Opublikowany przez Omega Partner - producent wiat Poniedziałek, 22 marca 2021