Trybuny stadionowe w ofercie Omega Partner to idealne rozwiązanie nie tylko dla kibicującej na boiskach widowni, ale także na różnego rodzaju imprezy kulturalne, czy okolicznościowe.

Nasze trybuny stadionowe dzięki zastosowaniu konstrukcji stalowej, ocynkowanej ogniowo, są idealnie przystosowane do zmiennych warunków pogodowych, które panują w naszym kraju. Solidna i dobrze zabezpieczona konstrukcja oprze się zarówno srogim mrozom, jak i letnim upałom. W ten sposób trybuny stadionowe mogą posłużyć zarówno na boisko sportowe, czy też na dowolną uroczystość w mieście, czy gminie.

Każda trybuna zabezpieczona jest barierkami ochronnymi, dzięki którym widownia jest wyraźnie oddzielona od miejsca akcji. Niezależnie od tego, czy jest to mecz, czy impreza plenerowa. W ten sposób możesz zapewnić duży komfort zarówno zawodnikom, jak i służbom porządkowym, czy artystom.

Trybuny stadionowe zostały wyposażone w foteliki, które posiadają atesty na trudnopalność oraz w zakresie wytrzymałości i trwałości. Aby wydłużyć żywotność trybuny oraz zapewnić wyższy komfort widowni, opcjonalnie możesz zdecydować się także na zadaszenie trybuny. Wykonujemy zarówno modele z zadaszeniem, jak i bez. Zadaszenie ma swoje wielkie zalety, bowiem zapewnia ochronę zarówno przed deszczem, jaki i słońcem. 

Ogromną zaletą naszych trybun stadionowych jest mobilność. Możesz zdecydować, czy chcesz zamontować je na stałe, czy zamierzasz korzystać z nich w różnych miejscach. Właśnie dlatego nasze trybuny stadionowe to idealne rozwiązanie na plenerowe imprezy sportowe, kulturalne i okolicznościowe.

Organizujesz raz do roku Dożynki? Dni Miasta? Piknik? Potrzebujesz solidnej i pojemnej trybuny? Którą możesz postawić, a następnie rozebrać i przechować do przyszłego roku? To właśnie znalazłeś – nasze trybuny stadionowe!

Charakterystyka trybuny:

  • konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo
  • barierki ochronne
  • podłoga z kraty pomostowej Wema
  • foteliki o wysokości oparcia 11 cm, 25 cm, 36 cm
  • kolory fotelików : niebieskie, zielone, czerwone, żółte lub inne

Nasze standardowe trybuny stadionowe mają od jednego do czterech rzędów siedzisk. Jednak nie ograniczamy się jedynie do naszych standardowych modeli. Możemy je rozwijać, zmieniać i modyfikować, według Twojego projektu. Wykonujemy praktycznie dowolne trybuny stadionowe na indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy możliwość realizacji twojego projektu.

Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych trybun sportowych. Znajdziecie tam między innymi wiele naszych realizacji. Zwłaszcza, jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj trybuny się zdecydować. Być może jedna z naszych realizacji będzie inspiracją do stworzenia twojej trybuny?