W czasach pandemii wszyscy musieliśmy zmienić swoje przyzwyczajenia i zachowania. O wiele większą uwagę poświęcamy zdrowiu i bezpieczeństwu. W odpowiedzi na wyzwania dzisiejszej rzeczywistości nasza oferta powiększyła się o nowy model – wiata palarnia typu Covid.

Od początku pandemii koronawirusa minął już ponad rok. Jeśli czegoś możemy być pewni, to tego, że świat już nigdy nie będzie taki sam. Pandemia wymusiła na nas zmianę zachowań, polegającą przede wszystkim na zachowywaniu dystansu społecznego.

Wiele z nowych zachowań, które wyrobiliśmy w sobie w trakcie minionego roku, wejdzie już na dobre do naszego codziennego życia. Jednym z nich jest dbanie o zachowywanie dystansu społecznego i unikania niepotrzebnego kontaktu.

O taki dystans szczególnie trudno w małych przestrzeniach, takich jak na przykład wiaty palarnie. W odpowiedzi na aktualne potrzeby rynku, opracowaliśmy nowy model wiaty palarni, który rozwiązuje problem stłoczonych osób na małej powierzchni.

Wiata palarnia typu Covid

Wiata palarnia typu Covid oprócz swojej podstawowej funkcji, a więc zapewnienia schronienia dla pracowników lub klientów przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, pozwala korzystającym z niej osobom zachować dystans społeczny. Dzięki temu chroni także przed potencjalnym kontaktem z chorą osobą.

Wiata palarnia typu Cvid w porównaniu do innych naszych modeli wzbogacona została o specjalne ścianki działowe obite poliwęglanem litym. Powstałe w ten sposób osobne stanowiska zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w czasach pandemii.

Wiata palarnia typu Covid to idealne rozwiązanie zarówno dla dużych zakładów pracy, jak i instytucji publicznych lub dużych obiektów handlowych, w których z palarni korzysta wiele osób. Jeśli chcesz, aby twoi klienci czuli się bezpiecznie, wiata palarnia typu Covid z pewnością spełni ich oraz twoje oczekiwania.

Podobnie jak wszystkie pozostałe nasze produkty, wiaty palarnie typu Covid odznaczają się najwyższą jakością oraz estetyką wykonania, a także konkurencyjną ceną. Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania i błyskawicznie zrealizujemy twoje zamówienie.

Niezależnie od tego, w jakim miejscu w Polsce planujesz zamontować wiatę, my zapewniamy transport i montaż na terenie całego kraju. A jeśli miejsce tego wymaga, dostarczamy także betonowe prefabrykaty, na których stawiana jest wiata palarnia.