Dobra wiata rowerowa – czym powinna się charakteryzować? Sprawdź i przekonaj się, dlaczego nasze wiaty rowerowe to strzał w 10!

Wiata rowerowa to jeden z najczęściej sprzedawanych elementów małej architektury na terenie Polski. Wynika to z bardzo prostej przyczyny. Wraz z coraz większym wzrostem świadomości społecznej, rower stał się – a w dalszym ciągu będzie to trend wzrostowy – bardzo popularnym środkiem transportu. Zarówno do pracy, jak i na co dzień – na zakupy, czy dla rekreacji.

Wiata na rowery to dziś podstawowy element małej architektury, który powinien znajdować się przy każdej szkole, urzędzie, centrum handlowym, czy w parkach, przy stadionach, przystankach autobusowych, dworcach. Miejsc takich można wymieniać bez liku. Wiara rowerowa zadaszona dodajmy, jeśli tylko istnieje taka możliwość. Wiata rowerowa to także niezbędny element infrastruktury każdej dużej firmy. Z pewnością docenią to wszyscy pracownicy, którzy zmuszeni są zostawiać swoje rowery na kilka godzin przed budynkiem firmy.

Wiata rowerowa zadaszona powinna także znajdować się przy dużych parkingach samochodowych w wielkich miastach, dzięki temu o wiele łatwiej zachęcić mieszkańców do przesiadania się na jednoślady.

Wiata rowerowa – jaki model wybrać?

Ponieważ wybór modeli wiat na rowery jest ogromny, to często może on stanowić problem. Tymczasem tak naprawdę powinieneś po prostu pomyśleć o swoich potrzebach, możliwościach i na tej podstawie dopasować model. Jeśli twoja wiata rowerowa powinna pomieścić wiele rowerów, warto wybrać największe modele. Jeśli rowery będą zostawianie przez długi czas, to wiata rowerowa zadaszona to najlepszy wybór.

Wiata rowerowa może być w wersji zabudowanej i niezabudowanej. W zależności od miejsca montażu, wiata na rowery może zostać wbetonowana lub przykręcona do podłoża. Naszą wiatę rowerową możesz zamówić do swoich stojaków rowerowych lub w zestawie z naszymi stojakami.

Dlaczego Twoja wiata rowerowa powinna być wyprodukowana przez nas?

W dzisiejszych czasach wielu producentów decyduje się na stosowanie materiałów o niższej jakości, przez mogą oferować bardzo tanie produkty. Niestety wraz z niską ceną w parze idzie krótka żywotność takich produktów. W OmegaPartner stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość, dzięki czemu nasze wiaty mogą służyć klientom przez wiele, wiele lat.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze wiaty oraz stojaki rowerowe wykonane są wyłącznie z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo w wiatach oraz stojakach stosujemy bardzo mocne połączenia, które doskonale wytrzymują intensywne użytkowanie.

W naszej ofercie znajdują się różne wiaty rowerowe. W zależności od Twoich potrzeb możesz dowolnie decydować o wielkości wiaty. Posiadamy zarówno mniejsze, jak i większe wiaty, zarówno zadaszone, jak i same stojaki na rowery. Sprawdź nasze modele wiat.

Każda nasza wiata rowerowa łączy wysoką jakość wykonania z nowoczesnym wyglądem. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz taki model, który doskonale wpasuje się w otoczenie.

Zachęcamy do poznania szczegółowych informacji o naszych wiatach rowerowych oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.