Nasze wiaty dla zawodników rezerwowych i sztabu trenerskiego czy też wiaty dla sędziów i obsługi medycznej trafiają do wielu ciekawych miejsc w całej Polsce. Śmiało możemy powiedzieć, że korzystali z nich najlepsi piłkarze w Polsce. W końcu nasze wiaty trafiły do Opalenicy, gdzie nasza reprezentacja przygotowywała się do Mistrzostw Europy.

Tym razem bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że nasze wiaty ponownie trafiły do najlepszych piłkarzy w Polsce, z tą różnicą, że do młodych. W końcu nie od dziś wiadomo, że w Akademii Lecha znajdziemy wielu utalentowanych piłkarzy, którzy już niebawem będą stanowić o sile nie tylko Kolejorza, ale także całej Ekstraklasy. A nie można wykluczyć, że także reprezentacji Polski.

W Akademii Lecha we Wronkach pojawiły się nasze wiaty dla zawodników rezerwowych dla drużyny gospodarzy oraz gości, a także wiata dla sędziów oraz obsługi medycznej.

To nasza klasyczna wiata stadionowa o boku W1 pokryta poliwęglanem litym bezbarwnym, malowana proszkowo, wyposażona w foteliki z wyższym oparciem – 36 cm. Wiaty pomieszczą 16 zawodników.

Z kolei wiaty dla sędziów są 4 osobowe, a wiata dla pomocy medycznej przeznaczona jest dla 2 osób i dodatkowo wyposażona w stolik.

Wiaty dla Akademii Lecha zostały przygotowane zgodnie z klubowymi barwami i znakami. Mamy więc stosowne napisy na wszystkich wiatach oraz logotyp Lecha Poznań.

Jeśli szukasz podobnych wiat na swój stadion, boisko czy obiekt sportowy, zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji o różnych rodzajach wiat stadionowych znajdziesz na tej stronie.

Nasze wiaty dostarczamy własnym transportem do dowolnego miejsca w Polsce. Możesz nam także zlecić ich montaż lub zdecydować się na montaż we własnym zakresie.

A jeśli chcesz, aby Twoje nowe wiaty były ruchome? Nie ma problemu. W naszej ofercie znajdziesz także wiaty na platformach na kołach, które możesz w dowolnym momencie ustawić w dowolnym miejscu.