Wiaty palarnie

Wiaty palarnie przeznaczone dla osób palących. Idealnie sprawdzą się w zakładach pracy, jako element dekoracyjny oraz zabezpieczenie przed dymem tytoniowym, dla tych którzy go nie tolerują. Spełniają wszystkie normy jakości, posiadają deklarację zgodności oraz certyfikaty na użyte materiały. Wiaty palarnie dla palaczy pozwolą stworzyć oddzielną strefę dla palaczy, dzięki czemu poprawi się nie tylko atmosfera w pracy, ale także czystość wokół budynków.

Wyposażenie standardowe:

  • ławeczka z profili PCV imitującą drewno;

  • kosz popielniczka;

  • naklejka z napisem: „palarnia”  lub „tu wolno palić”

  • dodatkowo wiata może posiadać naklejki ostrzegawcze na szybach zwiększających bezpieczeństwo użytkowania.

Znaczek palarni - tu wolno palić
GALERIA WIAT PALARNI

Typy wiat:

wiaty palarnie - omega 1 mała szara

OMEGA 1

Wiata w standardzie malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, konstrukcja stalowa, obicie dachu poliwęglan lity, w ścianach szkło hartowane gr. 6 mm.

wiaty palarnie - szara omega 3

OMEGA 3

Flagowy model w naszej ofercie. Konstrukcja stalowa, obicie dachu poliwęglan komorowy dymiony bądź bezbarwny. Ściany według preferencji klienta. Poliwęglan komorowy lub szkło hartowane.

Wiata palarnia zewnętrzna Omega 4

OMEGA 4

Wiata o unikalnym wyglądzie. W ścianach szkło hartowane o gr. 6 mm, na dachu poliwęglan komorowy.

Omega 5 palarnia zewnętrzna

OMEGA 5

Najnowsza wiata palarnia w naszej ofercie. Kolejny model naszej kultowej serii palarni Omega.

Wiaty palarnie - model futura

FUTURA

Nowoczesna wiata, idealna dla osób ceniących sobie wysoką estetykę. Cała wiata jest obita szkłem hartowanym 8 i 10 mm. Standardowy rozmiar 300 x 150 cm.

wiaty palarnie - model city

CITY

Wiata o konstrukcji stalowej malowanej proszkowo w standardzie. Na dachu blacha trapezowa ocynkowana zakończona ozdobną attyką. W ścianach szkło hartowane gr. 6 mm. Możliwość wykonania w różnych rozmiarach !

wiaty palarnie - sigma 1

SIGMA 1

Nowy model w naszej ofercie. Idealny dla większych inwestycji. Na dachu blacha, w ścianach szkło hartowane o gr. 8 mm. Możliwość wykonania w różnych rozmiarach!

Nowoczesne wiaty palarnie

SIGMA 2

To nic innego jak rozszerzony model wiaty Sigma 1. W tej wiacie możemy manewrować panelami. Obudować w połowie blachą falistą Pruszyński, a w połowie szkłem hartowanym .

Palarnia zewnętrzna typu Covid

COVID

Wiata z dzielącymi ściankami obitymi poliwęglanem litym, zapewniających bezpieczeństwo użytkowania w czasach pandemii. Chroni palaczy.

Palarnia z serii ECO

ECO

Wiata palarnia ECO to model ze ścianami ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Na dachu znajduje się blacha trapezowa.

palarnia Panel

PANEL

Wiata palarnia Panel to model ze ścianami frontowymi i dachem ze szkła hartowanego oraz panelami stalowymi w pozostałych ścianach.

Omega Partner - polski producent wiat

Wiaty montujemy na przygotowanych podłożach i dowozimy na terenie całego kraju i poza nim!

GALERIA WIAT PALARNI

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA WIAT PALARNI – KLIKNIJ TUTAJ

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym czy blachą. Wiaty wszelkiego przeznaczenia.
Do użytku publicznego lub prywatnego.

stal

STAL

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

blacha

BLACHA

Kolor ma znaczenie!

Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Palarnie zewnętrzne od Omega Partner

Jako producent wiat z wieloletnim doświadczeniem w Omega Partner wiemy, jakie wiaty palarnie spełniają oczekiwania klientów. Produkujemy wytrzymałe wiaty palarnie zewnętrze, które od wielu lat służą w wielu miejscach w całym kraju. Każda wiata dla palaczy, która wychodzi spod naszej ręki jest wytrzymała oraz trwała, dzięki zastosowaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów.

Nasze wiaty palarnie zewnętrzne odznaczają się wysoką odpornością na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, a co także ważne, na uszkodzenia mechaniczne. Wynika to z zastosowania odpowiedniej grubości poliwęglanu oraz szkła hartowanego.

Standardowym elementem wyposażenia naszych palarni zewnętrznych jest kosz popielniczka oraz ławeczka z profili PCV, imitujących drewno. W naszych wiatach dla palaczy użytkownicy mogą poczuć się komfortowo. To szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym, wówczas osoby palące nie muszą przebywać na wietrze, deszczu, czy padającym śniegu.

Palarnie zewnętrzne wpłyną także na wygląd przestrzeni wokół firmy. Docenią to wszyscy pracownicy, a tym bardziej niepaląca część pracowników.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo różnorodne modele palarni, dlatego bez problemu dobierzesz wiatę, która będzie dobrze wpisywać się w otoczenie dotychczasowych budynków. Warto również pamiętać o tym, że nasze wiaty możemy malować na dowolny kolor.

Masz siedzibę w centrum miasta? Boisz się, że wiata palarnia nie będzie prezentować się estetycznie? Nie musisz. W ofercie mamy nowoczesne palarnie zewnętrzne, które charakteryzują się bardzo stylowym wyglądem.

Dzięki naszym wiatom palarniom masz także pewność, że przestrzegasz aktualnie obowiązujących przepisów. W zakładach pracy konieczne jest bowiem wydzielenie strefy dla palaczy w taki sposób, aby była ona odseparowana od części wspólnych.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z wiatami dla palaczy oraz do opisów naszych poszczególnych modeli. Gdy wybierzesz model dla siebie, skontaktuj się z nami, abyśmy szczegółowo omówili wymiary, kolorystykę, czy kwestię dostawy i montażu.

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.