Wiaty przystankowe

Wiaty przystankowe zabezpieczają podróżnych przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nie tylko chronią przed deszczem, czy śniegiem, ale także są funkcjonalne i dopasowane do otoczenia.

Nasze wiaty przystankowe od wielu lat doskonale sprawdzają się w wielu miastach w Polsce. Nasi klienci cenią je sobie przede wszystkim za jakość wykonania, która gwarantuje długą żywotność i komfort dla użytkowników.

Zapraszamy do poznania naszych standardowych modeli wiat przystankowych i szczegółów naszej oferty.

Autobus
GALERIA WIAT PRZYSTANKOWYCH

Opis wiat:

Wiaty o konstrukcji stalowej malowanej na dowolny kolor z palety RAL.
Obicie dachu: szkłem hartowanym, poliwęglanem komorowym dymionym lub bezbarwnym.
Obicie ścian: szkłem hartowanym, poliwęglanem komorowym bezbarwnym.

Wyposażenie standardowe:

  • ławeczka z profili PCV imitujących drewno;

  • ramka A4 na rozkład jazdy.

Wyposażenie opcjonalne:

  • fryz z nazwą przystanku;

  • kosz na śmieci mocowany do wiaty;

  • znak przystanku D15.

Dostawa i montaż:

Wiaty dowozimy i montujemy na terenie całej Polski.
Wiaty montowane są bezpośrednio do utwardzonego podłoża przez klienta lub do naszych gotowych fundamentów prefabrykowanych.

prefabrykaty do stawiania wiat

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

Typy wiat:

Giewont otwarty

GIEWONT OTWARTY LUB ZABUDOWANY

wiaty przystankowe: Wiata przystankowa Giewont zabudowany z pasem blachy większa

GIEWONT Z PASEM BLACHY

Przystanek autobusowy typu giewont wąski

GIEWONT WĄSKI

Wiata przystankowa Kasprowy

KASPROWY

Wiata przystankowa Gerlach

GERLACH

wiaty przystankowe:: Wiata przystankowa Modern

MODERN

Wiata przystankowa Śnieżka

ŚNIEŻKA

wiata przystankowa rysy

RYSY

wiata autobusowa szrenica

SZRENICA

Omega Partner - polski producent wiat

Wiaty przystankowe montujemy na przygotowanych podłożach i dowozimy na terenie całego kraju i poza nim!

GALERIA WIAT PRZYSTANKOWYCH

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA WIAT PRZYSTANKOWYCH – KLIKNIJ TUTAJ

Kolor ma znaczenie!

Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003. Możemy przygotować dla ciebie wiaty przystankowe w dowolnym kolorze, tak aby pasowały do otoczenia lub nawiązywały kolorystycznie do barw miasta.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty przystankowe stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym czy blachą. Wiaty wszelkiego przeznaczenia.
Do użytku publicznego lub prywatnego.

stal

STAL

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

blacha

BLACHA

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Wiaty przystankowe od OmegaPartner

Nasze wiaty przystankowe są wykonane ze stali ocynkowanej i cechuje je bardzo wytrzymała konstrukcja. Oferujemy szeroki wybór pokryć dachowych: poliwęglanowych lub ze szkła hartowanego – w zależności od modelu – oraz funkcjonalne wyposażenie, bez którego nie może obyć się żaden przystanek. Wszystkie nasze wiaty przystankowe doskonale sprawdzają się w praktyce – od kilkudziesięciu lat można znaleźć je w wielu miastach na terenie, a zadowoleni klienci regularnie wracają do nas po kolejne wiaty.

Wiaty przystankowe – wyposażenie

Wszystkie nasze wiaty autobusowe posiadają w standardzie niezbędne wyposażenie: ławeczkę z profili PCV, które imitują drewno i gwarantują długą żywotność siedziska oraz ramka A4 na rozkład jazdy. Naturalnie nasze wiaty można także doposażyć w dodatkowe elementy. Na życzenie klienta nasze wiaty przystankowe mogą także posiadać fryz z nazwą przystanku, znak przystanku D15, czy też kosz na śmieci.

Wiaty przystankowe – producent

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wiat przystankowych. Ponieważ jesteśmy producentem wiat, gwarantujemy ich wysoką jakość, a przede wszystkim korzystną cenę. Zamawiając nasze wiaty macie państwo pewność, że stawiacie na produkt w całości wykonany w Polsce.

Do naszych najpopularniejszych, a zarazem najbardziej ekonomicznych modeli zaliczają się takie wiaty przystankowe jak: giewont otwarty, giewont zabudowany, giewont z pasem blachy, giewont wąski oraz kasprowy. Wraz z rozwojem naszej firmy do produkcji wprowadziliśmy także nowe modele, które charakteryzują się bardzo nowoczesnym designem: gerlach oraz modern.

Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa wiatę o praktycznie dowolnych rozmiarach, w zależności od Państwa zapotrzebowania. Z przyjemnością pomożemy w dobraniu właściwej wiaty, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby omówić wszystkie szczegóły Państwa projektu.

Dlaczego my?

Nasze wiaty przystankowe różnią wymiarami, kolorami, czy też zastosowanym materiałem oraz wyposażeniem, ale zawsze łączy je jedno – gwarantują zadowolenie i komfort oczekiwania mieszkańcom na przyjazd autobusu lub tramwaju. Skutecznie chronią pasażerów przed wiatrem i padającym deszczem oraz śniegiem, a także pozwalają schronić się przed palącym słońcem.

W OmegaPartner znamy się na wiatach jak nikt inny. Zajmujemy się nie tylko produkcją wiat przystankowych, ale także wielu innych wiat: śmietnikowych, dla zawodników rezerwowych, rowerowych, czy wiat palarni. Nasze wiaty oraz pozostałe produkty z powodzeniem funkcjonują w przestrzeni miejskiej na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą naszych produktów.

Wiaty przystankowe – koszt

Wiaty autobusowe, które oferujemy mogą posiadać wiele elementów dodatkowego wyposażenia oraz różne wymiary, dlatego nie jesteśmy w stanie podać dokładnej ceny danej wiaty. Cena naszych wiat uzależniona jest od Państwa potrzeb i zawsze ustalana indywidualnie w zależności od wybranych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością po krótkiej rozmowie uda nam się przygotować dla Państwa niezobowiązującą wycenę.

Wiaty przystankowe szklane

Wiaty autobusowe powinny być wykonane z solidnych materiałów, tak aby mogły służyć przez wiele lat. W tym miejscu możesz zastanawiać się, dlaczego w takim razie produkujemy wiaty ze szkła. Otóż nie jest to zwykłe szkło, a szkło hartowane, które jest o wiele bardziej trwałe od zwykłego szkła, a dodatkowo jest bardzo bezpiecznym materiałem. Więcej o szkle hartowanym dowiesz się z tego wpisu. Nasze wiaty przystankowe ze szkła są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także bardzo eleganckie i pięknie prezentują się w przestrzeni.

Wiaty przystankowe – wymiary

Nasze wiaty autobusowe to produkty uniwersalne. Nie posiadają stałych wymiarów – mogą posiadać dowolne wymiary, takie jakie Państwo sobie życzycie. Nasze modele obrazują jedynie kształt i funkcjonalności wiat, ale możemy wyprodukować je w dowolnych wymiarach. Dzięki temu możliwe jest ich dowolne dopasowanie do przestrzeni. Nasze wiaty przystankowe niezależnie od wymiarów są estetyczne i funkcjonalne. Wszystkie nasze wiaty autobusowe posiadają w standardzie miejsce na rozkład jazdy, ale poza tym, możemy dowolnie zmieniać ich wyposażenie.

Wiaty przystankowe – montaż

Zastanawiasz się, kto zamontuje Twoją wiatę autobusową? Zamawiając wiatę w OmegaPartner o nic nie musisz się martwić. Zajmujemy się nie tylko produkcją, ale także montażem naszych wiat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu masz pewność, że twoja wiata będzie dobrze zamontowana i w rezultacie posłuży ci na wiele lat. Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.