Wiaty rowerowe

Omega Partner produkuje wiaty rowerowe, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Nasza firma proponuje Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań, dopasowanych do panującej mody i oczekiwań klientów.

Nasze wiaty rowerowe idealnie sprawdzą się przy szkołach, instytucjach, jednostkach administracji publicznej i firmach. Realizujemy także nietypowe zlecenia na wiaty rowerowe, dlatego jeśli nasze modele nie spełniają twoich wymagań, skontaktuj się z nami, a z pewnością będziemy w stanie ci pomóc.

Specyfikacja standardowych modeli:

  • szerokość wiaty 200 cm, wysokość 200 cm, długość dowolna;

  • konstrukcja stalowa, malowana proszkowo, lub ocynkowana;

  • pokrycie dachu z poliwęglanu komorowego, poliwęglanu litego, blachy trapezowej, szkła hartowanego;

  • obicie ścian z poliwęglanu komorowego lub szkła hartowanego, a także z listew drewnianych.

Rower
GALERIA WIAT ROWEROWYCH

Typy wiat:

wiaty rowerowe - alfa1

ALFA

wiaty rowerowe - beta

BETA

wiaty rowerowe - delta

DELTA

wiaty rowerowe - zeta

ZETA

wiaty rowerowe z dopasowaną palarnią

BIKES

wiaty rowerowe - city

CITY

wiaty rowerowe - panel1

PANEL

wiaty rowerowe - silan1

SILAN

wiaty rowerowe - uran

URAN

wiata rowerowa Lux

LUX

wiata rowerowa Sigma

SIGMA

wiata na rowery Uran 2

URAN 2

wiata na rowery lambda - idealna wiata rowerowa

LAMBDA

Omega Partner - polski producent wiat

Wiaty rowerowe montujemy na przygotowanych podłożach i dowozimy na terenie całego kraju i poza nim!

GALERIA WIAT ROWEROWYCH

ZOBACZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA NASZYCH WIAT ROWEROWYCH – KLIKNIJ TUTAJ

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty rowerowe stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym, czy blachą. Nasze wiaty rowerowe doskonale sprawdzą się zarówno przy szkołach, urzędach, czy w przy dworcach, jak i przy firmach. Szeroki wybór modeli oraz duża elastyczność w realizacji nowych, nietypowych wiat gwarantuje, że jesteśmy w stanie stworzyć wiatę, która spełni wszystkie twoje oczekiwania.

stal

STAL

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

blacha

BLACHA

Kolor ma znaczenie!

Nasze wiaty malujemy na dowolny kolor, dzięki czemu bez problemy dopasujesz je nie tylko do kolorów firmy lub miasta, ale także do otoczenia. Zdecyduj się na takie wiaty, który najlepiej odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003, a my pomalujemy twoją wiatę na wybrany kolor.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Dlaczego warto zamontować wiaty rowerowe?

Wraz z coraz większą świadomością ekologiczną społeczeństwa, rower staje się bardzo ważnym środkiem transportu. Coraz więcej osób wybiera rower jako środek transportu do pracy, czy na zakupy. Właśnie dlatego prowadząc biznes warto pomyśleć o tym, a przy naszym budynku znalazła się wiata rowerowa. Docenią to nie tylko pracownicy, ale przede wszystkim klienci.

Taka wiata rowerowa to także obowiązek każdej instytucji publicznej. W końcu pracownicy urzędów oraz petenci także korzystają z rowerów. A urzędy miasta, czy gmin powinny stanowić wzór do naśladowania i kreować proekologiczne postawy wśród mieszkańców.

Wiata rowerowa gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi roweru

Wiata rowerowa dzięki zadaszeniu sprawia, że rower zawsze jest chroniony, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Doceni to każdy użytkownik roweru zwłaszcza podczas deszczowej pogody. W końcu wsiadanie na rower z mokrym siodełkiem to naprawdę nic przyjemnego.

W wiacie rowerowej znajdują się także specjalne stojaki rowerowe, które zapewniają solidne oparcie dla rowerów. Dzięki temu zminimalizowane jest ryzyko, że rower się przewróci i uszkodzi. Dodatkowo, jeśli przy twoim budynku nie ma wiaty, istnieje spora szansa, że klient po prostu oprze rower o budynek lub szybę, a to może łatwo prowadzić do zniszczenia elewacji lub porysowania szyby. To kolejny powód, dla którego warto pomyśleć nad postawieniem wiaty rowerowej.

Wiaty rowerowe chronią także rowery przed kradzieżą. W wiacie znajdują się stojaki rowerowe, do których każdy użytkownik może bezpiecznie przypiąć rower.

Najwyższa jakość naszych wiat rowerowych

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy, że nasze wiaty rowerowe oraz stojaki rowerowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nasze wiaty odznaczają się wysoką trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i będą ci służyć przez wiele lat.

W naszej ofercie posiadamy wiele różnych modeli wiat. Niezależnie od twoich potrzeb i preferencji, bez problemu dobierzesz u nas wiatę, która będzie spełniać twoje wymagania. Posiadamy modele duże i małe, na praktycznie dowolną ilość rowerów. Mało tego, w naszej firmie istnieje także możliwość wykonania wiaty na rowery według indywidualnego projektu. Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością pomożemy ci dobrać najlepszą wiatę do twoich potrzeb.

Estetyka wykonania i nowoczesny wygląd

Jako wiodący producent wiat rowerowych w Polsce doskonale znamy rynek i wiemy jakie wiaty spełniają oczekiwania klientów oraz użytkowników rowerów. Nasze wiaty rowerowe charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz co najważniejsze, są bardzo funkcjonalne.

Ponieważ w naszej ofercie mamy wiele modeli wiat rowerowych, bez problemu znajdziesz taką wiatę, która będzie pasować do otoczenia twojej firmy. Posiadamy wiaty klasyczne, ale także nowoczesne. Jesteśmy w stanie wyprodukować wiatę, które wkomponuje się w otoczenie strefy przemysłowej, czy nowoczesnej galerii handlowej.

Wiaty rowerowe – producent

Zamawiając nasze wiaty rowerowe masz pewność, że kupujesz produkt polski, w całości wyprodukowany w naszym kraju. Wiaty produkujemy w naszym zakładzie pod Lesznem, w Wielkopolsce. Ponieważ produkujemy wiaty sami, jesteśmy w stanie zagwarantować ich jakość.

Montaż wiat rowerowych

W OmegaPartner możesz nie tylko zamówić wiatę rowerową, czy jej transport, ale także jej montaż. Dysponujemy własnymi ekipami montażystów, które posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu wiat na terenie całego kraju. Nasze wiaty na rowery montujemy praktycznie na każdym rodzaju nawierzchni.

Zapraszamy kontaktu.

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.