Wiaty samochodowe, carporty

Zastanawiasz się, czy wiaty samochodowe do dobre rozwiązanie? Oczywiście, że tak. Wiaty samochodowe są o wiele tańsze niż garaż, a chronią Twoje auto przed opadami śniegu i deszczu. A co najważniejsze,  na postawienie wiaty samochodowej do 25m2 nie jest potrzebne pozwolenie na budowę. Dodatkowo na wiaty samochodowe nie obowiązują przepisy dotyczące odległości od granicy działki – pod warunkiem że wiata nie ma ścian. A właśnie takie wiaty samochodowe (nazywane także wiatami garażowymi lub carportami) oferujemy. Nasze rozwiązania są lekkie i estetyczne. A jako producent, możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Specyfikacja standardowych modeli:

  • konstrukcja stalowa malowana proszkowo, lub ocynkowana i malowana na dowolny kolor z palety RAL,

  • dach obity poliwęglanem komorowy (bezbarwny, mleczny, dymiony)

  • nasze wiaty samochodowe tworzymy na indywidualny wymiar w zależności od Twoich potrzeb

samochód marki mercedes
GALERIA WIAT SAMOCHODOWYCH

GALERIA WIAT SAMOCHODOWYCH

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor
Omega Partner - polski producent wiat

Wiaty montujemy na przygotowanych podłożach i dowozimy na terenie całego kraju i poza nim!

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty samochodowe, czy też carporty, wykonane ze stali oraz pokryte poliwęglanem. Nasze wiaty garażowe możemy dostosować do Twoich potrzeb.

poliwęglan

POLIWĘGLAN

stal

STAL

Kolor ma znaczenie!

Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Wiaty garażowe od Omega Partner

Każdy właściciel samochodu doskonale wie, jak ważne jest, aby chronić auto przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Niestety budowa garażu wiąże się z dużymi kosztami. Potrzebny jest projekt, zgody i mnóstwo pieniędzy. Na szczęście garaż to nie jedyne rozwiązanie. Wiaty garażowe od Omega Partner spełniają tą samą rolę, a są o wiele tańsze. Nasze wiaty samochodowe doskonale chronią samochód przed deszczem, śniegiem i gradem. Są także idealnym rozwiązaniem, jeśli swój samochód parkujesz pod drzewem – ochronią go przed spadającymi gałęziami i liśćmi. Z kolei dach z poliwęglanu sprawia, że nasza wiata garażowa filtruje promienie UV, dzięki czemu chroni lakier przed wyblaknięciem. Ale nasze wiaty samochodowe dodatkowo mogą także pełnić wiele innych funkcji.

Wiaty garażowe – nie tylko dla samochodów

Naturalnie głównym zadaniem wiaty garażowej jest ochrona samochodu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jednak taką wiatę możesz także wykorzystać do innych celów. Wiata garażowa doskonale sprawdzi się także jako zadaszenie tarasu, przestrzeni magazynowej, czy placu zabaw. Pod carpotrem możesz także przechowywać motocykle, rowery, wózki, czy sprzęt ogrodowy, np. kosiarkę.

Wiaty garażowe – dlaczego warto?

Nasze wiaty garażowe produkujemy z dwóch materiałów: poliwęglanu oraz stali ocynkowanej i malowanej proszkowo. Zadaszenie z poliwęglanu jest bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wytrzymują nie tylko duży nacisk, ale są także odporne na wilgoć i zarazem wysokie, jak i niskie temperatury. Będzie Ci służyć wiele lat i jest łatwe w utrzymaniu w czystości.

Z kolei ramy naszych wiat samochodowych wykonujemy z profili stalowych. Ramy mogą być malowane proszkowo lub ocynkowana i malowane na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu ramy naszych wiat są bardzo solidne i nie rdzewieją. Z kolei dzięki malowaniu proszkowemu masz pewność, że farba nie będzie odpryskiwać.

Nasze wiaty garażowe mogą być zamontowane bezpośrednio przy budynku lub mogą być oddzielnymi, wolno stojącymi konstrukcjami. Nasz standardowy model wiaty garażowej przeznaczony jest na jeden samochód, ale jesteśmy w stanie zaprojektować wiatę na dowolną ilość pojazdów. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły i zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Jesteśmy odpowiedzialnym producentem wiat samochodowych, dlatego nie musisz się także martwić o montaż. Zostaw to nam. Posiadamy doświadczony zespół monterów, który szybko i estetycznie zamontuje zamówioną wiatę. Oferujemy dostawę i montaż wiat na terenie całej Polski.