Wiaty śmietnikowe

Produkowane przez nas wiaty śmietnikowe, chronią pojemniki przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także zapewniają ich estetyczne przechowywanie oraz komponują się z otoczeniem. Standardowe rozmiary pozwalają przechowywać pojemniki o pojemności 1100 l. Idealne rozwiązanie dla Spółdzielni Mieszkaniowej oraz dla przedsiębiorstw. Nasze wiaty od wielu lat doskonale sprawdzają się na terenie całego kraju. Potrzebujesz wiaty o nietypowych wymiarach? Skontaktuj się z nami – jesteśmy w stanie wyprodukować wiatę śmietnikową o dowolnych wymiarach.

Specyfikacja wiat:

  • wiaty śmietnikowe o konstrukcji stalowej ocynkowanej ogniowo bądź malowanej proszkowo;

  • obicie ścian wiaty może być wykonane z paneli z blachy płaskiej, poliwęglanu komorowego, siatki zgrzewanej lub innych rozwiązań;

  • obicie dachu blachą trapezową.

kubeł na śmieci zielony
GALERIA WIAT ŚMIETNIKOWYCH

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty śmietnikowe stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym czy blachą. Wiaty wszelkiego przeznaczenia.
Do użytku publicznego lub prywatnego. Nasze wiaty doskonale sprawdzają się od wielu lat na licznych osiedlach mieszkaniowych w całej Polsce. Wiaty śmietnikowe od OmegaPartner charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także bardzo estetycznym wykonaniem.

stal

STAL

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

blacha

BLACHA

Kolor ma znaczenie!

Nasze wiaty śmietnikowe malujemy na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor. Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003. W ten sposób możemy dostosować wiaty do dowolnego otoczenia. Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz postawić wiatę, my sprawimy, że będzie dobrze pasować.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

GALERIA WIAT ŚMIETNIKOWYCH

Wiaty śmietnikowe od OmegaPartner

W OmegaPartner posiadamy wieloletnie doświadczenie jako producent funkcjonalnych i estetycznych wiat śmietnikowych. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie produkcji altan śmietnikowych. Projektujemy własne modele, produkujemy w naszym zakładzie i montujemy wiaty śmietnikowe na terenie całego kraju.

Jesteśmy w stanie wyprodukować wiaty śmietnikowe o dowolnych rozmiarach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wspólnie uzgodnimy jakie wymiary powinna mieć twoja wiata śmietnikowa.

Wszystkie nasze wiaty śmietnikowe zabezpieczamy przed działaniem warunków atmosferycznych, aby zagwarantować ich długą żywotność. W zależności od twoich preferencji, nasze wiaty mogą być ocynkowane ogniowo lub malowane proszkowo.

Ocynkowana ogniowo stal sprawia, że wiata nie tylko jest doskonale zabezpieczona przed korozją, ale także doskonale się prezentuje w przestrzeni. W ten sposób teren składowania odpadów, zazwyczaj kojarzony z zaniedbanym miejscem, staje się estetyczny, a nawet ładny.

Nasze wiaty śmietnikowe pozwalają także zabezpieczyć strefę składowania odpadów przed osobami niepowołanymi oraz przed zwierzętami, które coraz częściej zapuszczają się na tereny miejskie w poszukiwaniu jedzenia.

Wymiary wiat i materiały

Standardowe wiaty w naszej ofercie pozwalają przechowywać pojemniki o pojemności 1100 l. W zależności od twoich preferencji mogą to być wiaty jedno- lub dwukomorowe. W naszych wiatach bez problemu można składować zarówno segregowane i zmieszane odpady komunalne, jak i odpady wielkogabarytowe.

Oferowane przez nas wiaty śmietnikowe to konstrukcje wykonane w całości z profili stalowych. Natomiast ściany w naszych wiatach mogą być wykonane z paneli z blachy płaskiej, poliwęglanu komorowego, siatki zgrzewanej lub innych rozwiązań.

Nasze wiaty na śmieci posiadają drzwi dwuskrzydłowe. Drzwi wykonane są z blachy ocynkowanej. Rozmiar drzwi odpowiada wielkości standardowych kontenerów na śmieci, dzięki czemu dostęp do kontenerów jest bardzo swobodny.

Dla kogo nasze wiaty śmietnikowe?

Nasze altany śmietnikowe sprawdzą się w wielu lokalizacjach. Dotychczas nasze wiaty stanęły przy halach produkcyjnych, na terenie osiedli mieszkaniowych, a także przy instytucjach publicznych.

Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wiat, z przyjemnością służymy pomocą w dobraniu najlepszego rozwiązania dla określonej lokalizacji. Jeśli nie jesteś w stanie określić, jak powinna wyglądać twoja altana śmietnikowa, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy.

Pamiętaj, że jako producent wiat mamy możliwość przygotowania dowolnej altany na śmieci, praktycznie w każdym wymiarze i dowolnym kolorze.

Nasze wiaty dostarczamy do dowolnego miejsca w kraju, a na życzenie możemy je także zamontować. Zapraszamy do współpracy! Sprawdź także nasze pozostałe wiaty!

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.