Wiaty stadionowe

Produkujemy wiaty stadionowe z przeznaczeniem na boiska, orliki oraz obiekty sportowe. Nasze wiaty mogą posiadać różne typu boków, które określają ich kształt, zgodnie z rysunkiem zamieszczonym poniżej. Produkujemy wiaty dla zawodników rezerwowych o różnych długościach, oraz dla różnej ilości osób od 3 do 16 miejsc siedzących. A co najważniejsze, nasze wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach boisk piłkarskich: od Orlików, przez wszystkie klasy rozgrywkowe, na Ekstraklasie kończąc. Najlepiej świadczy o tym fakt, że nasze wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych stanęły na przykład w Opalenicy i były wykorzystywane przez naszą reprezentację podczas przygotowań do Euro. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci niezobowiązującą wycenę.

Boisko piłkarskie
GALERIA WIAT STADIONOWYCH

Opis wiat stadionowych

Produkujemy wiaty stadionowe o różnych kształtach. Do wyboru są wiaty stadionowe o boku: W1,W2,W3,W5 – standard lub szerszy bok W4.

Nasze wiaty posiadają konstrukcję stalową, malowaną proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Aby cieszyć się dłużej z wyglądu wiaty stadionowej stosujemy również cynkowanie oraz cynkowanie ogniowe. Zgodnie z preferencjami klienta.

Typy boków wiat stadionowych

Nasze wiaty dla zawodników rezerwowych występują w rozmiarach od dwóch do szesnastu miejsc siedzących. W tym wiaty dla Pomocy Medycznej i Wiaty dla Sędziów.

W wersji podstawowej dostępne są dwa rodzaje siedzisk: o wysokościach: 11 i 25 cm. Opcja dodatkowa to wysokość oparcia 36 cm.

Dostępne w czterech podstawowych kolorach, zielony, niebieski, czerwony i żółty. Foteliki można zastąpić ławką z profili PCV imitujących drewno.

Wiaty dla zawodników rezerwowych dowozimy i montujemy na terenie całej Polski. Wiaty montowane są bezpośrednio do utwardzonego podłoża przez klienta lub do naszych gotowych fundamentów prefabrykowanych. Nasze wiaty mogą także stać na podestach z kółkami, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać ich położenie na swoim obiekcie.

Typy wiat stadionowych dla zawodników rezerwowych

Standardowa wiata dla zawodników, pokryta w całości poliwęglanem komorowym, w kolorze bezbarwnym, dymiony brąz, mleczny.

Wiata stadionowa pokryta tył poliwęglan komorowy, boki poliwęglan lity bezbarwny

Wiata stadionowa pokryta tył blacha trapezowa, boki poliwęglan komorowy

Wiata stadionowa dla zawodników rezerwowych pokryta w całości poliwęglanem litym bezbarwnym.

Wiata stadionowa pokryta w całości poliwęglanem litym dymionym.

Wiaty dla sędziów, pomocy medycznej

Z odpowiednim napisem, stolikiem

Wyposażenie opcjonalne:

Dostawa i montaż:

Wiaty dla zawodników rezerwowych dowozimy i montujemy na terenie całej Polski. Wiaty montowane są bezpośrednio do utwardzonego podłoża przez klienta lub do naszych gotowych fundamentów prefabrykowanych. Nasze wiaty mogą także stać na podestach z kółkami, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać ich położenie na swoim obiekcie.

GALERIA WIAT STADIONOWYCH

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NASZYCH WIAT STADIONOWYCH – KLIKNIJ TUTAJ

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Wiaty stadionowe od OmegaPartner

Aby zamówić wiatę stadionową w OmegaPartner wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Podczas rozmowy lub w mailu ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące Twojej wiaty: jaki rodzaj boku ma mieć twoja wiata stadionowa, jaka ma być jej długość, a więc ile osób będzie z niej skorzystać, czy ma mieć jakieś specjalne napisy, np.: gospodarze i goście, a także, czy masz już przygotowane miejsce pod montaż, czy to my mamy zamontować wiatę na naszych prefabrykowanych bloczkach.

Ale to jeszcze nie wszystko, nasze wiaty dla zawodników rezerwowych mogą zostać pomalowane na dowolny kolor. Wystarczy, że podasz nam dowolny kolor palety RAL, a my pomalujemy wiatę według twojego życzenia.

Jeżeli nie jesteś pewien, co powinna posiadać Twoja wiata stadionowa lub masz jakieś pytania odnośnie naszych wiat, zapraszamy do kontaktu.

Staramy się wykonywać wiaty stadionowe tanio, ale przede wszystkim solidnie. Jako producent wiat dla zawodników rezerwowych z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy, że nasze wiaty na boiska piłkarskie to konstrukcje w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Nasze wiaty boiskowe są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami.

Dziś wiaty dla zawodników rezerwowych to niezbędny element na każdym nowoczesnym boisku czy stadionie. Dzięki nim piłkarze, trenerzy, lekarze, czy inne członkowie teamu mają miejsce, w którym mogą usiąść i schronić się przed słońcem, czy deszczem. Nie czekaj i już dziś zamów swoją wiatę od Omega Partner.

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.