Wiaty stadionowe

Produkujemy wiaty stadionowe z przeznaczeniem na boiska, orliki oraz obiekty sportowe. Nasze wiaty mogą posiadać różne typu boków, które określają ich kształt, zgodnie z rysunkiem zamieszczonym poniżej. Produkujemy wiaty dla zawodników rezerwowych o różnych długościach, oraz dla różnej ilości osób od 3 do 16 miejsc siedzących. A co najważniejsze, nasze wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach boisk piłkarskich: od Orlików, przez wszystkie klasy rozgrywkowe, na Ekstraklasie kończąc. Najlepiej świadczy o tym fakt, że nasze wiaty stadionowe dla zawodników rezerwowych stanęły na przykład w Opalenicy i były wykorzystywane przez naszą reprezentację podczas przygotowań do ostatniego Euro. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci niezobowiązującą wycenę.

Boisko piłkarskie
GALERIA WIAT STADIONOWYCH
kształt wiaty 3
kształt wiaty 4
kształt wiaty 5
kształt wiaty 1
kształt wiaty 2

Opis wiat

Produkujemy wiaty dla zawodników rezerwowych o konstrukcji z profili stalowych, malowanych farbą poliuretanową na dowolny kolor z palety RAL, mogą być również ocynkowane ogniowo, pomalowane proszkowo, obite poliwęglanem komorowym, poliwęglanem litym lub blachą trapezową. W wiatach stosujemy atestowane foteliki plastikowe o wys. oparcia 11, 25 bądź 36 cm.

Wyposażenie opcjonalne:

  • komplet napisów „Goście”, „Gospodarze” lub inne;

  • podest ze sklejki antypoślizgowej pokryty sztuczną trawą;

  • podest z blachy ryflowanej aluminiowej;

  • komplet kół jezdnych;

Dostawa i montaż:

Wiaty dla zawodników rezerwowych dowozimy i montujemy na terenie całej Polski. Wiaty montowane są bezpośrednio do utwardzonego podłoża przez klienta lub do naszych gotowych fundamentów prefabrykowanych. Nasze wiaty mogą także stać na podestach z kółkami, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać ich położenie na swoim obiekcie.

prefabrykaty do stawiania wiat

Potrzebujesz nietypowej wiaty?

Napisz do nas

Dobierz materiał do swojej wiaty?

Sprawdź materiały

Wybierz kolor do swojej wiaty?

Dobierz kolor

GALERIA WIAT STADIONOWYCH

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NASZYCH WIAT STADIONOWYCH – KLIKNIJ TUTAJ

Materiał jest istotny !

Produkujemy wiaty stadionowe stalowe, pokryte poliwęglanem, szkłem hartowanym czy blachą. Wiaty dla zawodników rezerwowych.
Do użytku publicznego lub prywatnego. Produkujemy wiaty stadionowe tanio i solidnie.

stal

STAL

poliwęglan

POLIWĘGLAN

szkło

SZKŁO HARTOWANE

blacha

BLACHA

Kolor ma znaczenie!

Wybierz taki kolor wiaty, który odda charakter jej przeznaczenia. Możesz wybrać z listy poniżej (to popularne kolory) lub skorzystać z palety RAL – pod tym linkiem. Wystarczy, że podasz nam numer koloru np: RAL 1003. Nasze wiaty stadionowe mogą być pomalowane w kolorze twojego klubu.

omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat
omega partner - producent wiat

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Wiaty stadionowe od OmegaPartner

Aby zamówić wiatę stadionową w OmegaPartner wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz. Podczas rozmowy lub w mailu ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące Twojej wiaty: jaki rodzaj boku ma mieć twoja wiata stadionowa, jaka ma być jej długość, a więc ile osób będzie z niej skorzystać, czy ma mieć jakieś specjalne napisy, np.: gospodarze i goście, a także, czy masz już przygotowane miejsce pod montaż, czy to my mamy zamontować wiatę na naszych prefabrykowanych bloczkach.

Ale to jeszcze nie wszystko, nasze wiaty dla zawodników rezerwowych mogą zostać pomalowane na dowolny kolor. Wystarczy, że podasz nam dowolny kolor palety RAL, a my pomalujemy wiatę według twojego życzenia.

Jeżeli nie jesteś pewien, co powinna posiadać Twoja wiata stadionowa lub masz jakieś pytania odnośnie naszych wiat, zapraszamy do kontaktu.

Staramy się wykonywać wiaty stadionowe tanio, ale przede wszystkim solidnie. Jako producent wiat dla zawodników rezerwowych z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy, że nasze wiaty na boiska piłkarskie to konstrukcje w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Nasze wiaty boiskowe są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami.

Dziś wiaty dla zawodników rezerwowych to niezbędny element na każdym nowoczesnym boisku czy stadionie. Dzięki nim piłkarze, trenerzy, lekarze, czy inne członkowie teamu mają miejsce, w którym mogą usiąść i schronić się przed słońcem, czy deszczem. Nie czekaj i już dziś zamów swoją wiatę od Omega Partner.

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.