Trybuny sportowe

Firma Omega Partner zajmuję się również produkcją trybun. Obok wiat stadionowych, trybuny sportowe idealnie nadają się na boiska, dla kibicującej widowni, ale także na dowolną imprezę plenerową.

Trybuny sportowe dzięki konstrukcji stalowej, ocynkowanej ogniowo są idealnie przystosowane do zmiennych warunków pogodowych. Posiadają od 1 do 4 rzędów siedzisk i mogą być dowolnie łączone, aby tworzyć widownię o praktycznie każdej pojemności.

Każda trybuna stadionowa zabezpieczona jest barierkami ochronnymi. Użyte foteliki posiadają atesty na trudnopalność oraz w zakresie wytrzymałości i trwałości.

W celu ochrony przed opadami, wykonujemy także zadaszenia trybun. Zadaszenie zdecydowanie wydłuża żywotność trybuny.

Tworzymy dowolne trybuny sportowe, według twojego zapotrzebowania. Po prostu napisz do nas i opisz nam jakiej trybuny stadionowej poszukujesz. Czytaj także dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych trybunach.

Opis trybun

 • konstrukcja stalowa ocynkowana ogniowo;

 • barierki ochronne;

 • podłoga z kraty pomostowej Wema;

 • foteliki o wysokości oparcia 11 cm, 25 cm, 36 cm;

 • kolory fotelików : niebieskie, zielone, czerwone, żółte lub inne.

Boisko piłkarskie
GALERIA TRYBUN SPORTOWYCH

Trybuny stadionowe – dostawa i montaż:

Trybuny stadionowe dowozimy i montujemy na terenie całej Polski. Możemy zamontować je w przygotowanej lokalizacji lub przygotować miejsce pod trybunę. Trybuny stadionowe montujemy również na bloczki betonowe w przypadku nie
utwardzonego podłoża. Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy nawet najbardziej nietypowy projekt. Jeśli wśród naszych realizacji nie znalazłeś trybuny, która spełnia twoje potrzeby, po prostu napisz do nas, a z przyjemnością stworzymy trybunę według twoich indywidualnych wytycznych.

Produkujemy trybuny stadionowe jednorzędowe, dwurzędowe, trzyrzędowe, czterorzędowe.

Trybuna jednorzędowa

Trybuna dwurzędowa

Trybuna trzyrzędowa

Trybuna czterorzędowa

Zadaszenia nad trybuny sportowe!

Oprócz samych trybun stadionowych produkujmy również zadaszenia. Solidna konstrukcja stalowa ocynkowana ogniowo, pokryta poliwęglanem wielokomorowym. Zadaszenia nad trybunę ochronią użytkowników, przed warunkami atmosferycznymi oraz podniosą prestiż stadionu.

Zadaszenie dla trybun sportowych

Etapy współpracy

opis procesu realizacji twojego zamówienia w Omega Partner

Trybuny sportowe od Omega Partner

W naszej ofercie znajdziecie zewnętrzne modułowe trybuny sportowe. Modułowe, ponieważ możecie dowolnie dobierać ilość modułów, aby stworzyć widownie na dowolną ilość miejsc. Nasz trybuny sportowe mogą być mobilne lub zamontowane na stałe. Wszystko zależy od tego, jakie będzie ich przeznaczenie. Jeśli planujesz zamontować trybuny stadionowe przy lokalnym boisku, najlepsze będą trybuny zamontowane na stałe. Jeśli planujesz wykorzystywać trybuny na koncerty lub różne wydarzenia, najlepsze będą trybuny mobilne. Niezależne od tego na jakie trybuny sportowe się zdecydujesz, zawsze będą one wykonane ze stali. Są bardzo trwałe, a także łatwe i szybkie w montażu.

Trybuny stadionowe od Omega Partner są zabezpieczone barierkami ochronnymi. Foteliki, które montujemy, posiadają atesty na trudnopalność oraz w zakresie wytrzymałości i trwałości.

TRYBUNY MOBILNE

Trybuny mobilne nie są montowane na stałe do podłoża. Możesz wystawiać je i składać na dowolną imprezę.  Możesz stworzyć dowolną widownie zamawiając kilka modułów naszych trybun:

 • Trybuny posiadają od jednego do czterech rzędów siedzisk
 • mogą posiadać wejście z lewej i prawej strony lub na środku
 • wszystkie trybuny posiadają barierki ochronne
 • Szkielet nośny trybuny wykonany jest ze stalowych profili
 • Barierki ochronne z boku i tyłu  wykonane są z rur profilowanych
 • Podłoga wykonana jest z kraty pomostowej Wema
 • Cała konstrukcja jest ocynkowana ogniowo
 • Wszystkie nasze trybuny sportowe mają zamontowane plastikowe siedziska o wysokości oparcia 11 cm, 25 cm, 36 cm
 • Trybuna jest mobilna, ale musi być ustawiona na utwardzonym podłożu
 • Bardzo wygodna w transporcie, ponieważ zajmuje niewiele miejsca

TRYBUNY SPORTOWE STAŁE

 • Trybuna składa się z jednego, dwóch, trzech lub czterech rzędów siedzisk
 • Ilość siedzisk  rzędzie można modyfikować, w zależności od twoich potrzeb
 • szkielet nośny trybuny wykonany jest z profili stalowych cynkowanych ogniowo dla zwiększenia żywotności
 • Ochronne barierki boczne i tylne wykonane są z rur stalowych cynkowanych ogniowo
 • Podłoga wykonana jest z kraty pomostowej Wema
  Trybuny stadionowe mogą dodatkowo być zadaszone

Trybuny stadionowe od Omega Partner – dlaczego warto?

Największą zaletą jaką mają nasze trybuny stadionowe jest przede wszystkim to, że są to konstrukcje uniwersalne. Produkujemy trybuny sportowe, które można zamontować na stałe, ale i przenośne trybuny. Dzięki temu nasze trybuny stadionowe doskonale sprawdzą się nie tylko jako widownia przy boisku piłkarskich, ale także na wszystkiego innego rodzaju imprezy sportowe, kulturalne i okolicznościowe.

Ponieważ nasze trybuny stadionowe mają prostą konstrukcję, są ocynkowane i montujemy w nich wygodne siedziska, doskonale sprawdzą się podczas różnego rodzaju plenerowych imprez masowych. Nasze trybuny stadionowe są także bardzo łatwe w utrzymaniu ich w czystości, dzięki zastosowaniu podłogi z krat pomostowych (Wema).

A jeśli dodatkowo zdecydujesz się na zastosowanie zadaszenia z profili stalowych i poliwęglanu komorowego, zagwarantujesz osobom korzystającym z trybuny komfortowe warunki, bez względu na pogodę. Zadaszenie trybuny chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem.

Zadaszenie wraz z trybuną posiadają spójną stylistykę, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo efektownie i stylowo.

Materiał jest istotny !

Produkujemy trybuny sportowe stalowe ocynkowane ogniowo. Dzięki temu masz pewność, że trybuny stadionowe wytrzymają zmienne warunki atmosferyczne. Nasze trybuny sportowe służą od wielu lat w różnych częściach kraju. Doskonale wiemy jakich materiałów należy używać, aby produkt był odporny zarówno na palące słońce, jak i wiele deszczowych dni.

blacha

STAL OCYNKOWANA OGNIOWO

GALERIA TRYBUN SPORTOWYCH

Potrzebujesz nietypowej trybuny lub zadaszenia nad trybunę?

Napisz do nas

Potrzebujesz konsultacji w sprawie wiaty?

Skontaktuj się z nami.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.