W końcu, po ponad roku wyczekiwania, wszyscy kibice piłkarscy doczekali się! Już 11 czerwca startują Mistrzostwa Europy. Reprezentacja Polski trenuje do Euro w Opalenicy, a Omega Partner ma swój skromny udział w przygotowaniach naszej reprezentacji.

Reprezentacja Polski w świetnym stylu awansowała na Euro 2020. Niestety losowanie nie było dla nas łaskawe i w grupie zmierzymy się z Hiszpanią i Szwecją. Teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem naszej reprezentacji powinna być Słowacja, z którą biało-czerwoni zmierzą się już w pierwszym meczu. Zwycięstwo na rozpoczęcie turnieju może okazać się kluczem do awansu do kolejnej rundy mistrzostw.

Trzymajmy kciuki za naszych – mecz ze Słowacją już 14 czerwca. 

Aktualnie reprezentacja szlifuje formę przed Euro na zgrupowaniu w Opalenicy w Hotelu Remes Sport & Spa. A Omega Partner ma w tym wydarzeniu swój udział…

Tuż przed rozpoczęciem zgrupowania zamontowaliśmy na terenie boisk treningowych w bazie naszej reprezentacji wiaty dla zawodników rezerwowych, w których nasi piłkarze mogą odpoczywać podczas zajęć treningowych. 

Jesteśmy bardzo dumni z tej realizacji i mamy nadzieję, że choć w tak niewielkim stopniu mogliśmy pomóc naszym piłkarzom w przygotowaniach do najważniejszej imprezy sezonu.

Jako doświadczony producent wiat jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować wiaty o dowolnych wymiarach, czy w dowolnych kolorach, tak aby spełniały wszelkie wymogi klienta.

Jeśli szukasz firmy, która jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagający projekt, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości.

Zajrzyj także na naszą stronę poświęconą różnym modelom wiat stadionowych i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Zobaczcie jak prezentują się nasze wiaty w Opalenicy w Hotelu Remes Sport & Spa.