Budki zawodnicze to wiaty stadionowe, które zapewniają ochronę zawodnikom podczas meczów lub treningów na boiskach. Znajdują się one na bocznych liniach boiska i służą do odpoczynku i przygotowania do gry. W tym artykule omówimy, dlaczego warto postawić budki zawodnicze na boisku, co one dają, jakie są rodzaje takich budek i z czego najlepiej, aby były wykonane.

Dlaczego warto postawić budki zawodnicze na boisku?

Budki zawodnicze są ważne na boiskach, ponieważ zapewniają ochronę zawodnikom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy słońce. Budki zapewniają nie tylko ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również oferują wiele innych korzyści. Jedną z nich jest wygodne i bezpieczne miejsce do przechowywania sprzętu sportowego, jak również innych niezbędnych przedmiotów, takich jak napoje izotoniczne czy apteczka. Budki zawodnicze pozwalają także uniknąć kolizji z innymi graczami podczas odpoczynku. Budki to również miejsce, w którym zawodnicy mogą się skupić i przygotować do kolejnej części gry, dzięki czemu mogą zwiększyć swoją wydajność.

Rodzaje budek zawodniczych

Istnieje wiele rodzajów budek zawodniczych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Najlepszymi materiałami do budowy budki zawodniczej są metal i tworzywa sztuczne. Budki metalowe są praktyczne i łatwiejsze w utrzymaniu, a do tego cechują się bardzo długą żywotnością.

Nasze wiaty zawodnicze posiadają konstrukcję stalową, malowaną proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność budki, na życzenie klienta stosujemy również cynkowanie oraz cynkowanie ogniowe.

Nasze wiaty zawodnicze mogą pomieścić od 3 do 16 osób. Mogą zostać wyposażone w różne rodzaje siedzisk: w wersji podstawowej siedziska mogą mieć wysokość 11 lub 25 cm, a w wersji dodatkowej wysokość oparcia wynosi 36 cm.

Budki zawodnicze możemy wysłać do samodzielnego montażu lub możemy przywieźć na miejsce i zamontować je dla Ciebie. Budki montowane są do utwardzonego podłoża, które musisz zapewnić lub do naszych gotowych fundamentów prefabrykowanych.

Nie zawsze jednak montaż budek na stałe jest możliwy lub pożądany. Jeśli interesuje Cię budka zawodnicza, którą możesz przestawiać z miejsca na miejsce, to doskonale trafiłeś. Nasze budki mogą być także zamontowane na podestach z kółkami, dzięki czemu możesz dowolnie zmieniać ich położenie na swoim obiekcie.

Nasze budki zawodnicze mogą być wykorzystywane na wszystkich rodzajach boisk piłkarskich – od Orlików, przez wszystkie klasy rozgrywkowe, na Ekstraklasie kończąc. Najlepiej świadczy o tym fakt, że nasze budki zawodnicze stanęły na przykład w Opalenicy i były wykorzystywane przez naszą reprezentację podczas przygotowań do Euro. Nasze budki zawodnicze wykorzystywane są także w Akademii Lecha Poznań.

Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.