Wiaty autobusowe stanowią jeden z naszych podstawowych produktów. Różnego typu wiaty przystankowe wytwarzamy z powodzeniem od wielu lat, a znajdziecie je w miastach na terenie całego kraju. Wiaty autobusowe, podobnie jak pozostałe typy naszych wiat, powstają w wyniku sprawdzonych procesów technologicznych.

Jak powstają nasze wiaty autobusowe?

Do produkcji wiat stosujemy wyłącznie najwyższej jakości stal. W zależności od modelu wiaty, stal łączona jest następnie z poliwęglanem lub bezpiecznym szkłem hartowanym w procesie spawania. W naszym zakładzie pracują wyłącznie doświadczeni i certyfikowani spawacze, dzięki czemu każda wiata wykonana jest w najwyższej jakości.

Wiaty przystankowe produkujemy w dowolnym wybranym przez klienta kolorze, dzięki czemu bez problemu możemy dopasować je np. do otoczenia lub kolorów miejskich. Cała konstrukcja wiaty autobusowej zostaje pokryta odporną na uszkodzenia farbą antykorozyjną.

Najwyższa jakość materiałów oraz wykończenie gwarantuje, że wiaty są bardzo odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Nasze wiaty autobusowe są więc nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także bardzo wytrzymałe.

Jednak wiaty przystankowe powinny być także bardzo funkcjonalne. W końcu przede wszystkim mają służyć pasażerom podczas oczekiwania na środek transportu.

Funkcjonalność i komfort pasażerów

Cel, dla którego montuje się wiaty autobusowe, jest w końcu jeden. Wiaty mają sprawić, aby oczekiwanie na autobus czy tramwaj podczas niesprzyjających warunków pogodowych, zwłaszcza zimą i jesienią, było jak najbardziej wygodne. Oczekiwanie na autobus na deszczu, czy mrozie to najkrótszy sposób, aby trafić do lekarza.

Wiaty autobusowe w centrum miasta dają także choć częściowe ukojenie pasażerom i schronienie przed miejskim zgiełkiem. Dodatkowo obniżają negatywne skutki dla naszego zdrowia, wynikające z wdychania zanieczyszczonego miejskiego powietrza.

Ściany i zadaszenia w naszych wiatach autobusowych powstają albo z grubego, hartowanego szkła, dzięki czemu wiata jest bardzo odporna na pęknięcia lub z poliwęglanu komorowego lub litego, który doskonale chroni przed palącym słońcem, jak i padającym gradem. Wszystkie nasze wiaty wyposażone są w komfortowe, kompozytowe ławki, które zabezpieczone przed wilgocią oraz ramki na rozkład jazdy.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych modeli wiat przystankowych. Istnieje także możliwość zamówienia wiaty spełniającej indywidualne potrzeby i wymagania klienta. Jako producent mamy bardzo duże pole manewru. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto zamówić wiaty autobusowe od OmegaPartner?

  • Jesteśmy producentem wiat z wieloletnim doświadczeniem. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Wiaty produkujemy i montujemy we własnym zakresie na terenie całego kraju.
  • Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów, które gwarantują że nasze wiaty są wytrzymałe.
  • Posiadamy sprawdzone modele, ale wiaty autobusowe produkujemy także na dowolny wymiar.
  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny.
  • Malujemy wiaty na dowolny kolor z palety RAL.
  • Istnieje możliwość wzbogacenia wiaty o dodatkowe elementy.

Cennik wiat autobusowych – ile kosztuje wiata autobusowa?

Cena wiaty zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od wybranego modelu, wymiarów, a także dodatkowego wyposażenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.