Wiaty na rowery to jeden z naszych najchętniej wybieranych produktów. Produkcją wiat na rowery zajmujemy się od wielu lat, a nasze wiaty sprzedajemy na terenie całego kraju. Aktualnie nasze wiaty na rowery chronią jednoślady w najodleglejszych zakątkach Polski. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście różnych modeli wiat. Staramy się, aby nasza oferta nieustannie się zmieniała, tak aby wiaty spełniały coraz wyższe wymagania naszych klientów oraz ostatecznych użytkowników naszych wiat – rowerzystów.

Nasi projektanci opracowali różne wiaty na rowery, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie nasze wiaty rowerowe są przemyślane nie tylko pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym i technicznym. 

Nasze wiaty na rowery doskonale sprawdzą się zarówno w miejscach publicznych, jak i prywatnych. W naszym szerokim portfolio realizacji posiadamy wiaty spełniające różne funkcje i pasujące do wielu różnych projektów.

Nasze wiaty rowerowe sprawdzą się jako:

Wiaty na rowery miejskie

Rowery miejskie pojawiają się w coraz większej liczbie miast. Takie rowery szczególnie narażone są na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych. W końcu stoją na powietrzu cały rok. W takich projektach idealnie sprawdzą się nasze wiaty na rowery zadaszone, które można zamontować praktycznie wszędzie. Szczególnie polecamy modele City, Tytan, Uran, czy Panel. Dzięki różnej stylistyce dopasujesz je do każdego otoczenia.

Wiaty rowerowe przy firmach i biurach

To najszersza grupa wiat w naszej ofercie. Takie wiaty na rowery muszą spełniać wiele różnych funkcji. Muszą umożliwić przyjęcie jak największej liczby rowerów, a jednocześnie muszą zabezpieczać je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wśród najchętniej wybieranych wiat z naszej oferty przez firmy znajdują się modele: Alfa, Delta i Bikes. Z kolei przy biurach, zwłaszcza w miastach, najpopularniejsze są modele Uran i Tytan.

Wiaty na rowery w przestrzeni publicznej

Praktycznie każda z naszych wiat może spełniać rolę wiaty na rowery w przestrzeni miejskiej. Wynika to z prostego faktu. To, jaka wiata będzie spełniała swoją rolę w danym miejscu zależy przede wszystkim od potrzeb rowerzystów oraz zaleceń architekta miejskiego oraz ewentualnie konserwatora zabytków.

W naszej ofercie możecie znaleźć wiele różnych wiat o ciekawej stylistyce. Jedne sprawdzą się wśród biurowców, inne na starówce, a jeszcze inne wokół nowej zabudowy mieszkaniowej.

Wiaty rowerowe dla szkół

Rowery to bardzo popularny sposób transportu do szkoły. Posiadanie wiaty rowerowej przy szkole to powinien być wręcz obowiązek w każdej placówce, tak aby zachęcać dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Nasze wiaty często montujemy przy szkołach podstawowych i liceach, przedszkolach, czy boiskach. Wiaty na rowery przy szkołach powinny być w miarę możliwości zadaszone, ponieważ rowery będą tam stać kilka godzin, ale przede wszystkim powinny pomieścić jak najwięcej rowerów. W naszej ofercie znajdziesz taką wiatę, która będzie pasowała do budynku oraz otoczenia, a dodatkowo możemy pomalować ją na dowolny kolor. Do tej grupy wiat zaliczamy między innymi modele: Alfa, Beta, Delta, Zeta oraz Bikes.

Naturalnie zdajemy sobie sprawę, że szkoły potrzebują często bardzo indywidualnych rozwiązań. Miejsca często brakuje, a rowerów bardzo dużo. Jako producent wiat rowerowych możemy przygotować wykonanie indywidualnego projektu wiaty. W tym celu zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Nasze wiaty na rowery

Wszystkie nasze wiaty rowerowe to sprawdzone modele, które funkcjonują w przestrzeni publicznej i służą rowerzystom w różnych częściach kraju. Nasze modele na przestrzeni lat przechodziły zmiany, tak aby odpowiadać na zmieniające się potrzeby rowerzystów. Mamy również możliwość wprowadzania zmian w naszych wiatach na rowery, jeśli potrzebujesz nietypowego rozwiązania.

Ponieważ wiaty na rowery produkowane są w naszym zakładzie w Kłodzie, możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania. Na każdym etapie produkcji pilnujemy jakości wykonywanych elementów, tak aby produkt końcowy spełniał najwyższe standardy.

W zależności od Twoich potrzeb, nasze wiaty możemy tylko wyprodukować oraz dostarczyć lub też zamontować. Posiadamy doświadczone ekipy montażowe, które montują wiaty na terenie całego kraju na dowolnym rodzaju podłoża. Zapraszamy do kontaktu.

Zajrzyj także na stronę wiaty rowerowe, gdzie znajdziesz więcej informacji o wiatach.