Ostatnie miesiące to okres wytężonej pracy i wielu nowych, zadowolonych klientów. W ostatnich miesiącach zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów, ale przede wszystkich wzbogaciliśmy naszą ofertę o kilka nowych produktów – wiaty samochodowe oraz wiaty dla wózków sklepowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym realizacjami od OmegaPartner.

Nowe wiaty dla rowerów

W ostatnim czasie wyprodukowaliśmy na zamówienie i zamontowaliśmy kilka wiat dla rowerów. Coraz częściej nasi klienci decydują się na eleganckie i doskonale prezentujące się w przestrzeni wiaty Tytan oraz LUX. To nowoczesne modele, które świetnie sprawdzą się w pobliżu nowych obiektów.

Jednym z ciekawszych projektów wiat, który mieliśmy przyjemność ostatnio realizować jest wiata na indywidualne zamówienie. Wiata ma wymiary 6m na 5 m i mieści 12 stojaków rowerowych typu odwrócone U. Wiata ta posiada nie tylko zadaszenie, ale także ściany boczne, z jednym wejściem, dzięki czemu doskonale zabezpiecza rowery przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy opady śniegu będą nam towarzyszyć coraz częściej. Wszystkie nasze modele wiat dla rowerów dostępne są tutaj.

Wiaty dla palaczy

Wiaty dla palaczy stanowią jeden z najczęściej wybieranych produktów z naszej oferty. W ostatnich tygodniach mieliśmy przyjemność zrealizować kilka montaży wiat palarni.  Nasi klienci zdecydowali się między innymi na modele Omega 3 i Sigma – dwa najbardziej klasyczne modele w naszej ofercie. Zachęcamy do poznania wszystkich naszych modeli wiat dla palaczy.

Wiaty śmietnikowe

Kolejne z naszych najnowszych realizacji to wiaty śmietnikowe. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy kilka takich projektów, a poniżej chcieliśmy pochwalić się dwoma, ze względu na ich specyfikę. Najczęściej nasi klienci decydują się na w pełni zabudowane wiaty śmietnikowe, które doskonale maskują znajdujące się wewnątrz kontenery. Jednak jeden z naszych projektów na indywidualne życzenie klienta, w którym zastosowaliśmy drewniane elementy pokazuje, że także nie w pełni zabudowane wiaty od OmegaPartner mogą ładnie się prezentować. W tym projekcie wykorzystaliśmy elementy drewniane, aby wiata korespondowała z innymi elementami małej architektury na osiedlu. Drugi z projektów to schludna wiata na kontenery, która posiada ściany boczne wykonane z ocynkowanych stalowych drutów. Wiata idealnie sprawdzi się przy zakładach produkcyjnych, gdzie estetyka nie odgrywa najważniejszej roli, a znaczenie ma przede wszystkich zabezpieczenie kontenerów przed dostępem osób nieuprawnionych oraz zwierząt. Dowiedz się więcej o naszych wiatach śmietnikowych.

Wiaty od OmegaPartner – nowe produkty

W naszej ofercie pojawiły się także nowe produkty. Są to wiaty samochodowe oraz wiaty na wózki sklepowe. Jesteśmy bardzo dumni z naszych pierwszych realizacji i przede wszystkim cieszymy się, że przypadły one do gustu naszym klientom. Zobaczcie pierwsze zrealizowane projekty.

W OmegaPartner cały czas staramy się wprowadzać nowe produkty i modele, tak aby oferować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Jeśli wśród naszych wiat nie znalazłeś produktu, który w 100% spełnia twoje oczekiwania i potrzeby, skontaktuj się z nami, a z pewnością będziemy w stanie przygotować dla ciebie dowolną wiatę lub zadaszenie według indywidualnego projektu.